Kasım 2021 Genç Adam A- A+
A- A+

Bizim Dünyamız

Enderun Medya Youtube Kanalı

Enderun Medya; kimi zaman ciddi, kimi zaman da komik ama hep bizden, hep bir dertten doğan, özgün içerikleri ile sizler için, sizin istediğiniz formatta programları yayınlamayı kendimize görev biliyoruz.

Sesli Makaleler, Sesli Kitaplar, Kur’an-ı Kerim Tilavetleri, İslami Rap, Ezgi, İlahi ve Şiirler, Ramazan İklimi Programları, Hatm-i Şerif, Yumurtayı Hangi Ucundan Kırmalı?; Dijital Alem Videoları, Oyun Videoları, Kısa Filmler, Gülümseten Vloglar, birçok Kıymetli Hocamızın hayata yön veren sohbetleri ve yeni programlar bu kanalda olacak.

Sizler de, kanala abone olup çevrenize tavsiye ederek ailemizin büyümesine yardımcı olabilirsiniz.

Videoları beğenip paylaşmayı, yorum yapmayı da unutmayın :)

Sevgiler...

 

Sezai Karakoç’un Vaizleri

Sezai Karakoç vefat etti. Allah rahmet eylesin ve onu kalemiyle taşıdığı İslam sancağı altında haşreylesin. Geriye elliden fazla kitabı kaldı. Hepsi de Sezai Karakoç’un harf harf yetiştirdiği vaizleri hükmünde. Artık onlar konuşacak. Merhum, manşetlerle yaşayan isimlerden değildi ama manşetlerle uğurlanmayı hak etti. Sezai Karakoç sürgününü tamamladı ve dünyasını değiştirdi. Anlamak, en güzel anmadır. O artık birer diriliş reçetesi olan eserleriyle yaşayacak. Teselli ve temennimiz, Allah’ın onun yerini dolduracak mümin kullarının olduğuna duyduğumuz inançtır. İnna lillah ve inna ileyhi raciun…

Yazımızı paylaşın..

Facebook Twitter Whatsapp’ta Paylaş Google Email Print LinkedIn Pinterest Tumblr

Kasım 2021

Sayı: 35

Genç Adam Arşiv