Editör
Nisan 2023 Baciyan Editör A- A+
A- A+

Editör

Ülkece zor günlerden geçtik. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Maddi manevi herkes elinden geleni yapmaya çalıştığı,dualarla umutlu bekleyişlerin sürdüğü saatler,sesi mi duyan var mı ? sorusunu gelecek cevaba tek yürek olduk.

Her zorlukla beraber bir kolaylığın olduğuna inanan bizlere Allah Teala adeta yaralarımıza merhem olması için Ramazan’ı ikram etti.Afet günlerinden Rahmet günleri eriştik..

Sevgili Baciyan okurları bu sayımızda kader nediri ele aldık.Kaderimiz Mi Seçiminiz Mi ? üzerinde durduk.Değerli Psikolog Nisa hanım peygamberden verdiği örneklerle bizlere belirsizlik ve ümitsizlik enkazını anlattı.Bu süreçte sosyal medyanın bizi nasıl etkilediğini Kübra Ablak adeta bize ses olarak El İnsaf Sosyal Medya dedi.

Kevser Arslan yazısında Sahi her şeyimiz yitip gittiğinde nedir bize kalacak olan? Ve nihayet biz de göçüp gittiğimizde bizimle gelecek olan yegâne şey nedir sahibi olduğumuzu sandıklarımızdan? diyerek bize hakkı tavsiye etti.

Psikolog-Aile Danışmanı Semra Hanım Depremin Psikolojik Etkileriyle Başa Çıkma yazısıyla gönüllerimize bir parça su serpti.Melike Koç Rahmet ve Afet,Şerife Erdil Ramazan’la Uyan başlıkları altında bize güzel günleri hatırlatarak 77. sayımızın içeriğini meydana getirdiler.

Sizlere bir parça umut,yaralı yüreklere şifa olması vesilesiyle yeni sayımızda siz değerli okuyucularımızla buluşmanın sevincini yaşıyor,hayırlara vesile olmasını dua ediyoruz.

Yeni sayımızda yine görüşebilmek ümidiyle Allah’a emanet olunuz.

Yazımızı paylaşın..

Facebook Twitter Whatsapp’ta Paylaş Google Email Print LinkedIn Pinterest Tumblr

Nisan 2023

Sayı: 77